AKMENTAŠYS, IĮ

Визит-карта Виртуелна визит
AKMENTAŠYS, IĮ

AKMENTAŠYS, IĮ

Вештачки камен, Енергија и природни ресурси, Камен, Камен декорација, Камен производи +6

S. Nėries g. 20
LT-86136, Kelmė, Литванија
+370 42751 186
 
Сподели повикувајќи картичка:

Отпечаток

Компанијата код: 162410459
Код ддв: 624104515
Сс осигурител код: 392178
Линк до визит-карта

Време

I-V 8:00-18:00
VI 8:00-14:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Виртуелна визит. Визит-карта AKMENTAŠYS, IĮ Визит-карта