AKMENTAŠYS, IĮ

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
AKMENTAŠYS, IĮ

AKMENTAŠYS, IĮ

Dekoratë stone, Energjia dhe burimet natyrore, Guri artificiale, Kuriozitetesh, Mallra stone +6

S. Nėries g. 20
LT-86136, Kelmė, Lituani
+370 42751 186
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 162410459
Kodi vat: 624104515
Ss code siguruesi: 392178
Link të Karte biznesi

Ore pune

I-V 8:00-18:00
VI 8:00-14:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi AKMENTAŠYS, IĮ Karte biznesi